15 жовтня 2019

50 будинків у Колочаві – в зоні руйнування

п`ятниця, 31 травня 2013, 11:16

депутати пропонують виділити кошти для попередження лиха

Депутати Закарпатського обласної ради в ході другого пленарного засідання 14 сесії підтримали запит свого колеги Миколи Вегеша щодо необхідності виділення грошей на протипаводкові роботи в селі Колочава Міжгірського району.

«В зв’язку з критичною ситуацією, яка склалася на території Колочавської сільської ради в присілку Гирсовець, де в результаті паводку 2010 року виникла загроза руйнування більше 50 будинків, в яких проживає понад 200 мешканців сільська рада, громада просить виділити 250 тисяч гривень на проведення першочергових протипаводкових та берегозахисних робіт протяжністю 1,5 кілометри річки Гирсовець», – йдеться у запиті.

Запит підтримали 85 депутатів обласної ради. Документ направлено на розгляд в обласну державну адміністрацію та басейнове управління річки Тиса.

Прес-служба облради