55 – річний ювілей святкує Свалявський технічний коледж Національного університету харчових технологій

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 25 жовтня, виконуючий повноваження голови Закарпатської облради Петро Грицик взяв участь в урочистих заходах із нагоди святкування 55-ї річниці з дня заснування Свалявського технічного коледжу Національного університету харчових технологій.

Привітати іменинників завітали також: перший проректор Національного університету харчових технологій, професор, к. т. н. Володимир Яровий, представники виконавчої влади краю та УжНУ, ветерани-освітяни коледжу, випускники, студенти та ін.

Із вітальним словом відкрив захід директор коледжу Василь Йовбак, який розповів про історію закладу, творчі здобутки та плани на майбутнє.

Як розповіли іменинники, Свалявський політехнічний технікум було засновано у 1964 році для підготовки спеціалістів з будівельної індустрії. Із 1991 року навчальний заклад готує спеціалістів для Державного комітету по харчовій промисловості України. У 2003 році коледж приєднано до Національного університету харчових технологій як структурний підрозділ. Нині коледж готує спеціалістів для підприємств харчової, переробної промисловості та громадського харчування, адаптованих до умов ринку праці та ринкових взаємовідносин у економіці України.

Петро Грицик, виступаючи перед присутніми,  передав щирі вітання викладачам  і студентам освітнього закладу від очільника облради Михайла Рівіса, усього депутатського корпусу облради. Підкреслив роль високого педагогічного потенціалу коледжу у підготовці висококваліфікованих кадрів, завдяки чому коледж має багато відомих випускників, успішних підприємців, народних обранців різних рівнів, якими може гордитися не тільки коледж,  а  й наш край.

– За роки свого існування заклад здобув та утвердив позитивний імідж серед навчальних закладів області. Пригадую, коли й мої однолітки обирали навчання саме у Свалявському політехнічному технікумі. Безперечно, це щоденна виснажлива, ретельна творча праця  його керівників, педагогічного та студентського колективу, випускників, партнерів, шефів, – наголосив Петро Васильович та додав, що коледж на теренах Закарпаття є ще й  осередком творчого та культурного виховання молоді!

Відтак подякував усім викладачам коледжу за сумлінну працю,  високий професіоналізм та нагородив окремих відзнаками облради.

Так,  за значний особистий внесок у розвиток вищої освіти, організацію навчальної і науково-методичної роботи, плідну науково-педагогічну діяльність, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, сумлінну педагогічну працю з підготовки висококваліфікованих фахівців та з нагоди 55-ї річниці з дня заснування коледжу Грамотою обласної ради нагороджено старших викладачів: Левко Магдалину Карлівну, Лизанець Кристину Анатоліївну, Фалес Петра Івановича та к.т.н. викладача-методиста Щерб’юка Ігоря Федоровича.

Подяку облради оголошено викладачам вищої категорії: Вурсті Оксані Степанівні, Гартл Наталії Іванівні та викладачеві першої категорії Дутці Оксані Ярославівні.

Поважні гості свята оглянули експозиції музею історії коледжу та виставки технічної творчості студентів.

Студенти коледжу та запрошені творчі колективи  порадували гостей яскравим концертом.

Виконавчий апарат облради