6 травня – День піхотинців Збройних Сил України

Print Friendly, PDF & Email

За час повномасштабного російського вторгнення воїни показали: українська піхота – одна з найкращих підрозділів у сучасному світі. Щодня Сухопутні війська ЗСУ, мужньо тримаючи позиції, відіграють вирішальну роль під час бойових завдань, стримують ворога та відкидають його на десятки кілометрів.

Щоразу воїни-піхотинці вписують нові сторінки про  героїзм і незламність українського народу в сучасній історії нашої держави. А блискуче проведені операції на полі бою – стають прикладом для підручників із військового мистецтва.

Безмежно пишаємося нашими земляками – військовослужбовцями 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, які визнані одним із найпотужніших підрозділів ЗСУ сьогодення. Щиро вдячні  нашим захисникам із  тероборони, які за короткий час опанували військову майстерність та дають гідну відсіч ворогові. Ви – наші  Герої!

Символічним є й те, що сьогодні релігійне свято – День Юрія Змієборця, якого українські військові вважають своїм покровителем. Молитовно звертаємося до нього з проханням у помочі  нашим мужнім воїнам побороти змія – рашистську навалу.

Дорогі захисники, уклінно дякуємо кожному! Нехай береже вас Господь! Повертайтеся скоріше  додому живими і  з Перемогою!

З повагою, голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко,
депутатський корпус та виконавчий апарат облради