06 грудня 2021

7 грудня – День місцевого самоврядування

Понеділок, 6 грудня 2010, 22:15

Шановні депутати місцевих рад усіх рівнів та
працівники органів місцевого самоврядування!

Сьогодні, 7 грудня, в Україні відзначають День місцевого самоврядування.
Це важлива подія, яка виразно підтверджує активну участь нашого народу в управлінні державою, засвідчує вагому роль самоврядності як наймасовішої форми управління в суспільстві. Водночас вона підносить сумлінну й самовіддану працю сільських, селищних, міських голів, депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад.

Місцеве самоврядування має великі можливості сьогодні і невичерпні резерви у майбутньому щодо вирішення не лише місцевих і регіональних, а й загальнодержавних завдань. Перебуваючи постійно у вирі життя, депутати місцевих рад з особливою гостротою відчувають проблеми й запити краян. Це вони неодноразово демонстрували впродовж останніх років, порушуючи перед центральними органами влади важливі не тільки для Закарпаття, а й для всього Карпатського регіону і України в цілому питання. Завдяки їх ініціативі Конгрес Ради Європи прийняв Резолюцію та Рекомендацію щодо сталого розвитку Карпат.

Це означає, що органи місцевого самоврядування і виконавчої влади у тісній співпраці повинні й надалі сконцентровувати свої зусилля на розв’язанні соціальних та економічних проблем територіальних громад, вирішення яких дасть змогу значно поліпшити добробут закарпатців, розбудувати краще майбутнє для прийдешніх поколінь.

Набуті досвід і практика за роки незалежності України – надійна запорука того, що місцеве самоврядування в нашій області має широкі перспективи удосконалення і розвитку.

Від усього серця бажаємо усім, хто працює на благо територіальних громад та відстоює їхні інтереси, міцного здоров’я, щастя, впевненості та непохитної віри у краще майбуття.

Переконані, що подальший розвиток і утвердження в діяльності органів місцевого самоврядування краю принципів Європейської Хартії місцевого самоврядування сприятиме євроінтеграційному поступу України, як демократичної і правової держави.

Голова обласної                     Голова обласної
державної адміністрації       ради