7 квітня – Всесвітній день здоров’я

Шановна закарпатська громадо!

7 квітня – Всесвітній день здоров’я. Сьогодні, у час наймасштабнішого епідеміологічного виклику, який перекреслив уяву людини про її могутність, ураз кожен із нас збагнув: ще вчорашня суєта довкола питань про партійну приналежність, віросповідання, самоідентичність нині відійшла на другий план. На першому-  залишається турбота за здоров’я рідних, близьких, друзів. Адже, незважаючи на всі зусилля світових влад, бізнесу, народів, хвиля епідемії охоплює нові території, кількість інфікованих невпинно зростає. Увесь світ згуртувався, щоб врятувати життя на Землі, збагнувши його значущість.

Тому від усього серця, бажаю вам і вашим рідним Божого благословення, мудрості та міцного здоров’я у цей непростий час. Поважаймо та бережімо один одного!

Пам’ятаймо: життя і здоров’я людини – найцінніший дар!

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс