7 липня – День працівника природно-заповідної справи

Шановні працівники природно-заповідної справи краю!

Ви присвятили своє життя шляхетній справі – зберігати й відновлювати біологічне та ландшафтне різноманіття українських Карпат. У цю важливу роботу ви вкладаєте максимум зусиль, і, як результат,– Закарпаття серед областей – лідерів, що мають високий відсоток заповідності.

Залучаючи науковців, експертів та представників громадськості, в області ведеться постійна робота зі створення нових та розширення вже існуючих природно-заповідних територій.

Переконаний, що, зберігаючи унікальне карпатське біорізноманіття, ми і забезпечуємо реалізацію державної політики у сфері охорони довкілля, і, що найголовніше – дбаємо про чисте навколишнє природне середовище для прийдешніх поколінь.

Тож щиро дякую вам, шановні працівники природно-заповідного фонду, за сумлінну працю та бажаю вам наснаги, успіхів у реалізації природоохоронних ініціатив.

Голова Закарпатської обласної ради
Олексій Петров