15 жовтня 2019

7 липня ‒ День працівника природно-заповідної справи

неділя, 7 липня 2019, 07:00

Шановні працівники природно-заповідної справи краю!

Збереження біологічного та ландшафтного різноманіття, розвиток природно-заповідної справи є одним з пріоритетів державної політики у сфері економічного та соціального розвитку України. Цю важливу місію ви виконуєте з честю, зберігаєте та відновлюєте ландшафтні комплекси Українських Карпат, дбаючи про раціональне використання їх у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду. І це стало справою вашого життя.

Тож зі словами подяки прийміть щирі вітання з професійним святом від імені депутатського корпусу облради та від мене особисто.

Бажаю вам подальшого збереження заповідних куточків Срібної Землі, творчих успіхів у цій шляхетній праці.

Миру вам, добра, гармонії, наснаги задля збереження унікальної карпатської природи в ім’я прийдешніх поколінь!

Голова Закарпатської облради
Михайло Рівіс