23 вересня 2020

72 роки тому Закарпаття та Україну вільнили від фашистських загарбників. З цієї нагоди в області відбулися урочистості

П’ятниця, 28 жовтня 2016, 13:32

Заходи з нагоди відзначення 72-ї річниці визволення Закарпаття від фашистських загарбників у п’ятницю, 28 жовтня, розпочалися на українсько-словацькому кордоні. Керівники краю – Геннадій Москаль та Йосип Борто, представники правоохоронних органів, дипломатичних місій, а також військові та ветерани поклали квіти до підніжжя пам’ятника «Україна – визволителям».

Урочисте покладання квітів відбулося і до монументу «Добровольцям Закарпаття – учасникам другої світової війни» на площі Кирила та Мефодія.  На меморіальному комплексі «Пагорб Слави» квіти лягли до могил полеглих учасників АТО та до Вічного вогню. Тут також відбулася хвилина мовчання в пам’ять за загиблими у Другій Світовій війні. Завершилися заходи салютом військових.

Урочистості з нагоди відзначення 72-ї річниці визволення Закарпаття від фашистських загарбників у цей день відбулися і в районах області.