15 жовтня 2019

8 липня – День родини

понеділок, 8 липня 2019, 07:30

Шановні краяни!

Щиро вітаю вас з Днем родини!

Для жителів нашого багатонаціонального Закарпаття це ‒ світле свято, що уособлює  шану до свого коріння, дідів, батьків, отчого порогу,  реліквій, традицій, звичаїв, де взаємодопомога і взаємоповага  цінується над усе. І чим більша родина, тим більшу цінність вона має в суспільстві. Саме тут зберігається життєдайне, невичерпне  джерело тепла і злагоди, саме звідси  голос материнської душі і батьківського серця відлунює з любов’ю для кожного з нас на всіх дорогах життя.

Тож бажаю всім закарпатським родинам берегти родовідну пам’ять – своєрідний літопис, який передається у спадок з покоління в покоління.

Міцного всім вам здоров’я, миру й благодаті. Любіть рідний край, свою землю, своїх рідних. І  нехай з вами буде Божа ласка!

Голова Закарпатської облради
Михайло Рівіс