8 листопада – День виноградаря і винороба

Шановні виноградарі та винороби Закарпаття!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Наш унікальний край споконвіку славився виноградарством і виноробством. Тут завжди вироблялися і донині виробляються елітні вина, які на тематичних вітчизняних і міжнародних конкурсах здобувають золоті медалі, а славнозвісна  «Троянда Закарпаття» стала виноробною легендою  Срібної Землі та увійшла до переліку  всесвітньо відомих марок. Неймовірно смачні і духмяні колекції вин знаходяться також у приватних виноробів краю, скуштувати які можна  на різних колоритних фестивалях, які проводяться з року в рік. Серед них  – «Червене вино» в Мукачеві, «Угочанська лоза» у Виноградові, «Сонячний напій» в Ужгороді та ін. Адже потреба в гарному, смачному вині була, є і буде. І завдяки збереженим унікальним рецептурам, які передаються з покоління в покоління, любові до справи, працелюбності винні ріки з плином часу не міліють, а самому напою присвячуються туристичні маршрути.

Тож бажаю вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, невичерпної наснаги, успіхів і  здійснення всіх планів і мрій.

Нехай виноградна лоза наливається силою, гроно – сонцем,  рідний дім – теплом і щастям!

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс