29 Ноябрь 2020

• Поздравления

Уважаемые неповторимый!

Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

• Фото Галерея

• Баннеры

8 листопада – День виноградаря і винороба

Воскресенье, 8 Ноябрь 2020, 08:00

Шановні виноградарі та винороби Закарпаття!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Наш унікальний край споконвіку славився виноградарством і виноробством. Тут завжди вироблялися і донині виробляються елітні вина, які на тематичних вітчизняних і міжнародних конкурсах здобувають золоті медалі, а славнозвісна «Троянда Закарпаття» стала виноробною легендою Срібної Землі та увійшла до переліку всесвітньо відомих марок. Неймовірно смачні і духмяні колекції вин знаходяться також у приватних виноробів краю, скуштувати які можна на різних колоритних фестивалях, які проводяться з року в рік. Среди них, — «Червене вино» в Мукачеві, «Угочанська лоза» у Виноградові, «Сонячний напій» в Ужгороді та ін. Адже потреба в гарному, смачному вині була, є і буде. І завдяки збереженим унікальним рецептурам, які передаються з покоління в покоління, любові до справи, працелюбності винні ріки з плином часу не міліють, а самому напою присвячуються туристичні маршрути.

Тож бажаю вам міцного здоров’я, благополучие семьи, невичерпної наснаги, успіхів і здійснення всіх планів і мрій.

Нехай виноградна лоза наливається силою, гроно – сонцемрідний дім – теплом і щастям!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс