8 травня – День матері

Дорогі Матері Срібної Землі!

Від усього депутатського корпусу щиро вітаю вас із святом!

Українці – це сини й дочки неньки України! Свою палку любов до неї та бережне ставлення до усього українського, наш народ довів усьому світу, мужньо піднявшись на боротьбу проти загарбників із перших днів війни!

Нині українська мати – це 70-річна жінка із села Мотижин, завдяки якій артилерія ЗСУ знищила близько 100 одиниць військової техніки ворога.

Це бабуся Олена, яка збила дрон банкою консервації. Це 83-річна Віра Пилипівна із Горенки, яка пекла паски на Великдень посеред руїн у печі.

Це тисячі матерів, які, поблагословивши на боротьбу із ворогом своїх синів, одразу ж стали у ряди інших фронтів – вони займаються волонтерством, тонами готують їжу для фронтовиків, допомагають переселенцям, безперервно моляться за усіх Воїнів.

Я твердо вірю, що ми переможемо, і кожна українська Мати дочекається своєї дитини додому. Вона готуватиме страви для родинних зустрічей, вишиватиме сорочки для майбутніх поколінь, зашифровуючи нитками сакральні символи. Вона у своїх теплих розповідях сіятиме любов і мудрість у серцях дітей та онуків. Вона навчить творити писанку, пекти паску, молитися, берегти традиції. Вона посіє добро, що неодмінно проросте і заквітчає Україну!

Спасибі вам, наші Матусі!

З повагою,
Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко