Print Friendly, PDF & Email

Заступник голови Закарпатської обласної ради Денис Ман разом з головою Закарпатської ОДА Анатолієм Полосковим, міським головою Ужгорода Богданом Андріївим, консулами та представниками правоохоронних органів взяли участь в урочистостях з нагоди 25-ї річниці Конституції України.
 
Учасники дійства поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку і спільно із Заслуженим академічним Закарпатським народним хором помолилися за Україну.
 

“25 років тому наша Держава визначила, що її ключовим законом є її Конституція. Українцям XVIIІ століття випала честь видати перший такий звід законів та подарувати світу Конституцію Пилипа Орлика.
Процес державотворення з того часу не зупинявся, і сьогодні ми, громадяни Вільної Держави, маємо одну із найсильніших Конституцій світу.
 
Ми бачимо, що починаючи від основних положень про суверенітет України, та завершуючи правами на законність у прийнятті рішень і законів, Конституція піддається тиску та значним випробуванням.
 
Однак, для того і є парламентаризм, державницькі погляди, судова гілка влади, армія, місцеве самоврядування тощо, аби формувати, охороняти, забезпечувати реалізацію букви закону на території України” – сказав з нагоди свята Денис Ман.
 
Пресслужба Закарпатської обласної ради
Фото – пресслужба Закарпатської ОДА