На Закарпатті відзначили кращих спортсменів

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 10 вересня, в Ужгороді відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України.

Привітати спортсменів та тренерів прийшли керівники області: голова Закарпатської облради Олексій Петров, заступник голови ОДА, депутат облради Петро Добромільський, представники спортивних організацій та друзі.

Насамперед присутні вшанували хвилиною мовчання тих співвітчизників, які загинули, захищаючи суверенітет України.

Вітаючи спортсменів краю із професійним святом, Олексій Петров зазначив, що Закарпаття завжди славилось обдарованими спортсменами, які, беручи участь у змаганнях різних рівнів, поверталися додому із високими відзнаками, нагородами, титулами.

Багато наших краян стали тренерами у національних збірних, працюють у провідних спортивних клубах країни та далеко за її межами. Сьогодні підростає гідна зміна корифеям закарпатського спорту.

«Ми сповнені гордістю за кожного із вас, ми вдячні тренерам, які сумлінно готують до змагань спортсменів, уболівають за них та допомагають у відповідальні миті. Депутатський корпус обласної ради постійно підтримує розвиток фізичної культури і спорту, дбає про зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів області. Усе для того, аби талановита молодь мала можливість гармонійно розвиватися, навчатися, досягати поставленої мети, утверджуватися у житті!» – наголосив очільник облради та побажав усім міцного здоров’я, великого щастя, підкорення нових спортивних вершин й здійснення всіх мрій!

Затим вручив нагороди обласної ради кращим спортсменам краю, за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в області, високий професіоналізм та з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Почесними грамотами вшановано: Михайла Гала, президента федерації важкої атлетики Закарпатської області, майстра спорту України та Марину Семенюк, заслуженого тренера України, старшого тренера-викладача відділення з гімнастики художньої Комплексної обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Спартак» (м. Мукачево).

Грамотами нагороджено: Дмитра Кеміня, тренера-викладача з важкої атлетики та пауерліфтингу Комплексної обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Спартак», майстра спорту України з важкої атлетики (м. Мукачево), Марину Петрушко, старшого викладача факультету здоровʼя та фізичного виховання ДВНЗ «Ужгородський національний університет, Олександра Стахова, тренера-викладача з важкої атлетики Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

Подяки оголошено: Романові Борі, тренеру-викладачу відділення з волейболу серед спортсменів з порушенням слуху Обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю, Стангрету Олегу, тренеру з боксу спортивного клубу «Нокаут» (с. Підвиноградів Берегівського району), Чегіль Надії, вчителю фізичної культури Хмільницької гімназії Кам’янської сільської ради Берегівського району Закарпатської області, тренеру з боротьби вільної спортивного клубу «ЗЕВС ХХІ» (с. Кам’янське Берегівського району), Анатолію Яковлєву, тренеру-викладачу відділення з волейболу комунального закладу «Виноградівська дитячо-юнацька спортивна школа» Виноградівської міської ради Закарпатської області.

Також відповідно до спільного розпорядження голови облради та голови облдержадміністрації було вручено грошові винагороди спортсменам області – чемпіонам й призерам світових, Європейських Чемпіонатів і Кубків з олімпійських і неолімпійських видів спорту, а також їх тренерам. Крім того, урочисто вручено й посвідчення спортивних звань та розрядів.

Пресслужба Закарпатської облради