24 листопада 2020

• Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та  аматорів народного мистецтва

Понеділок, 9 листопада 2020, 08:00

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Щиро вітаю вас із нагоди професійного свята. Дякую вам за віддане служіння мистецтву, сумлінну працю на ниві культури, яка рясніє  збереженими та примноженими безцінними скарбами Сріберної Землі,  що робить наш край колоритним та унікальним. Ви невтомно стоїте біля глибинних життєдайних джерел духовності і краси, збагачуючи споконвічну українську національну культуру.

Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму та творчої наснаги  на втілення всіх задумів, планів і мрій.

Нехай вам працюється натхненно, живеться щасливо!

Миру вам, злагоди і добра!

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс