29 Ноябрь 2020

• Поздравления

Уважаемые неповторимый!

Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

• Фото Галерея

• Баннеры

9 Ноябрь — Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

Понедельник, 9 Ноябрь 2020, 08:00

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Щиро вітаю вас із нагоди професійного свята. Дякую вам за віддане служіння мистецтву, сумлінну працю на ниві культури, яка рясніє збереженими та примноженими безцінними скарбами Сріберної Землі,  що робить наш край колоритним та унікальним. Ви невтомно стоїте біля глибинних життєдайних джерел духовності і краси, збагачуючи споконвічну українську національну культуру.

Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму та творчої наснаги на втілення всіх задумів, планів і мрій.

Нехай вам працюється натхненно, живеться щасливо!

Миру вам, злагоди і добра!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс