29 Сентябрь 2020

Михайло Рівіс: У чеській Височині ми здобули  справжніх друзів

Михайло Рівіс: У чеській Височині ми здобули справжніх друзів

Пятница, 25 Сентябрь 2020, 21:01

«Сьогодні ми вкотре в рамках співпраці Краю Височина та Закарпатської області отримуємо благодійну допомогу, за що щира подяка вам, Дорогие друзья. У нас довготривала історія співпраці, де було по – різному, але справжня дружба вистояла. Я вірю, що це співробітництво має право на життя і ніякий «шторм» йому уже не завадить», – наголосив М. Рівіс

Подробнее....
Михайло Рівіс, голова Закарпатської облради Два “кити”, на яких встоїть регіон, – туризм і лайтова промисловість

Михайло Рівіс, голова Закарпатської облради Два “кити”, на яких встоїть регіон, – туризм і лайтова промисловість

Вторник, 22 Сентябрь 2020, 14:43

Як на Закарпаття за програмами розвитку транскордонного співробітництва вдалося залучити пів мільярда гривень, як у регіоні можуть співіснувати туризм і промисловість, чому важливо втримати “на льоту” аеропорт “Ужгород”, а також що таке “закарпатська мрія” і чому так важко її втілити, – про все це в інтерв’ю Укрінформу розповів голова Закарпатської обласної ради VІІ скликання Михайло Рівіс.

Подробнее....
Михайло Рівіс: Книга – вічна в часі і  підтвердженням тому є  Біблія, яка передається із покоління в покоління

Михайло Рівіс: Книга – вічна в часі і підтвердженням тому є Біблія, яка передається із покоління в покоління

Пятница, 18 Сентябрь 2020, 13:02

Влада краю й надалі підтримуватиме крайове письменство, яке своєю працею допомагає теперішнім і прийдешнім поколінням знати історію рідного краю, традиции, Таможенный, сприяє утвердженню високих і моральних духовних цінностей в суспільстві», – наголосив М.Рівіс.

Подробнее....
Михайло Рівіс: Школярі  Кірешської школи,  що на Хустщині цьогоріч навчатимуться  в оновлених світлих класах, а дошкільнята – у нових приміщеннях

Михайло Рівіс: Школярі Кірешської школи, що на Хустщині цьогоріч навчатимуться в оновлених світлих класах, а дошкільнята – у нових приміщеннях

Вторник, 1 Сентябрь 2020, 13:54

«Я щиро радий бути сьогодні на цьому святі, якого чекали з нетерпінням і вчителі, і батьки, и дети. Докладено чимало зусиль і праці і ось – той, гарний день настав. Та найбільше тішать щасливі очі дітей, які відтепер почнуть свій шлях у Країну Знань у нових, просторих, комфортних класах», – наголосив М.Рівіс

Подробнее....
Михайло Рівіс узяв участь у публічній дискусії щодо розвитку Закарпаття

Михайло Рівіс узяв участь у публічній дискусії щодо розвитку Закарпаття

Пятница, 21 Август 2020, 14:24

Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс узяв участь у публічній дискусії, яка відбулася у «Відкритому офісі», що діє в скверику “Малий Галагов” в Ужгороді, присвяченій форуму «Re:Open Zakarpattia».

Подробнее....
Михайло Рівіс: На 18 –й сесії Закарпатської обласної ради депутати прийняли 13 звернень до вищих державних органів влади з актуальних питань сьогодення, 13 депутатських запитів та підтримали програми розвитку краю

Михайло Рівіс: На 18 –й сесії Закарпатської обласної ради депутати прийняли 13 звернень до вищих державних органів влади з актуальних питань сьогодення, 13 депутатських запитів та підтримали програми розвитку краю

Четверг, 16 Июль 2020, 15:18

У ході роботи сесії йшлося також про стан використання коштів у сумі 153 миллионов долларов США, виділених депутатами із обласного бюджету на боротьбу щодо недопущення поширення пандемії в краю.

Подробнее....
Михайло Рівіс : Ще одна партнерська допомога – для підтримки медиків краю

Михайло Рівіс : Ще одна партнерська допомога – для підтримки медиків краю

Пятница, 10 Июль 2020, 14:18

10 Июль, в область надійшла благодійна допомога – дві дезинфікуючі рамки від партнерів Устецького краю Чеської Республіки. Це стало можливим за сприяння гетьмана краю Олдржиха Бубенічека та керівника Чеського дому регіонів Павела Мусіла. Було прийнято спільне рішення скерувати їх в Іршавську та Хустську районні лікарні.

Подробнее....
Михайло Рівіс: Ми маємо всі шанси успішно зреалізувати унікальний проєкт щодо екологічної проблеми в Солотвині

Михайло Рівіс: Ми маємо всі шанси успішно зреалізувати унікальний проєкт щодо екологічної проблеми в Солотвині

Понедельник, 1 Июнь 2020, 17:02

«Буде проведено комплекс заходів, які допоможуть вирішити надскладне екологічне питання в Солотвині, зберегти солоні озера, відновити лікування у соляних шахтах і навіть розпочати у перспективі видобуток солі. Ми йдемо цим шляхом, роблячи перші тверді кроки у вирішенні екологічної проблеми краю, яке затягнулося в часі», – зазначив М.Рівіс

Подробнее....
Михайло Рівіс: Незважаючи на перепони, традиції справжнього європейського партнерства і дружби підтверджуються доброзичливістю і благодійництвом

Михайло Рівіс: Незважаючи на перепони, традиції справжнього європейського партнерства і дружби підтверджуються доброзичливістю і благодійництвом

Четверг, 21 Май 2020, 19:40

21 мая, очільник облради Михайло Рівіс, зустрівши делегацію з Краю Височина Чеської Республіки, найперше подякував партнерам за благодійну допомогу для закарпатських медиків у час пандемії, зокрема гетьману Краю Височина Їржі Бєгоунеку та голові крайового уряду Зденєку Кадлецу, які не вперше підкладають дружнє плече. Це відбувалося і під час паводків, і під час градобоїв, від яких потерпала наша область. «І хоч сьогодні через карантин зробити це було непросто (досі діють жорсткі обмеження перетину кордону), Однако,, как они говорят, хто хоче допомогти – шукає можливості», – наголосив М.Рівіс

Подробнее....
Михайло Рівіс: Попри послаблення карантинних умов – легковажити зарано

Михайло Рівіс: Попри послаблення карантинних умов – легковажити зарано

Вторник, 12 Май 2020, 22:51

Уряд послабив карантинні заходи. Дозволено відвідувати рекреаційні зони, дитячі та спортивні майданчики, перукарні, стоматологів тощо. Наскільки рішення впору – покаже час. Основной, аби всі були здорові. Натомість сьогодні є очевидним те, що ми не пройшли пік захворюваності коронавірусом.

Подробнее....

Президія облради узгодила порядок денний пленарного засідання 19-ї сесії

Понедельник, 28 Сентябрь 2020, 17:50

Сегодня, 28 Сентябрь, заседание Президиума областного Совета, яке згідно з регламентом її роботи напередодні пленарного засідання 19-ї сесії, Что произойдет 1 Октябрь, провів голова ради Михайло Рівіс.

Участь у роботі засідання взяв голова облдержадміністрації Олексій Петров. Прочитайте остальную часть этого входа »

Профільна комісія облради погодила внесення змін до обласного бюджету

Понедельник, 28 Сентябрь 2020, 17:19

Під головуванням Василя Кошелі сьогодні, 28 Сентябрь, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету. У її роботі взяли участь голова облради Михайло Рівіс,  перший заступник голови Йосип Борто, заступник голови комісії з питань охорони здоров’я Василь Скрип.

Члены Комиссии —  Андрій Шекета, Василий Gubal′, Мирослав Билецкого, Мікловш Товт уважно вивчили профільні питання, а таких було вісім, що пропонуються до порядку денного 19-ї сесії, внесли низку слушних пропозицій, поділилися конструктивними думками. Прочитайте остальную часть этого входа »

27 вересня – Міжнародний день туризму та День туризму в Україні

Воскресенье, 27 Сентябрь 2020, 08:01

Дорогие соотечественники,,
працівники туристичної галузі краю!
 

Щиро вітаю із професійним святом усіх, хто своєю працею засвідчує любов до рідного краю, його унікальної природи, История, багатонаціональної культури, традицій і духовності, робить значний внесок у соціально-економічного розвиток Закарпаття та зміцнення зв’язків між державами і народами.

Адже туризм сьогодні об’єднує різні галузі, производство, світогляди, інновації, тисячі доль та є своєрідною культурою пізнання світу,  гвинтиком у механізмі, що обертає могутні економіки світу,  пропагуючи мир, толерантність і шану до інших.

Тож бажаю вам міцного здоров’я, творческое вдохновение, нових здобутків, успішних проєктів, добробуту і миру. 

Голова Закарпатской областной Совет
Михайло Рівіс

Закарпатці з болем сприйняли звістку про авіакатастрофу

Суббота, 26 Сентябрь 2020, 09:12

Закарпатська обласна рада та її керівництво висловлюють щирі, глибокі співчуття родинам, сім’ям курсантів та офіцерів, які загинули в результаті авіакатастрофи на Харківщині – під Чугуєвом, де розбився літак із 27 – ма українськими військовими на борту.

Обірвані молоді життя – неймовірна втрата! Пам’ять про них житиме в серцях українського народу!

Пресслужба облради

Чеських партнерів із Краю Височина нагороджено за вагомий внесок у розвиток співробітництва із Закарпатською областю

Пятница, 25 Сентябрь 2020, 21:12

Сегодня, 25 Сентябрь, в рамках візиту делегації Краю Височина Чеської Респубілки перші керівники області– голова облради Михайло Рівіс та голова облдержадміністрації Олексій Петров окремим її представникам вручили відзнаки обласного рівня.

Так, за значний внесок у соціально-культурний розвиток Закарпатської області, розвиток співробітництва між Закарпатською областю та Краєм Височина Чеської Республіки, реалізацію спільних інвестиційних проєктів та благодійницьку діяльність Почесною Грамотою обласної ради та цінним подарунком нагороджено голову крайового уряду Краю Височина, президента благодійного фонду ViZа, члена Постійної конференції Зденєка Кадлеца. Прочитайте остальную часть этого входа »

У рамках співпраці чеської Височини та Закарпатської області прибула благодійна допомога у наш край

Пятница, 25 Сентябрь 2020, 21:05

Михайло Рівіс: У чеській Височині ми здобули справжніх друзів

Пятница, 25 Сентябрь 2020, 21:00

Сегодня, 25 Сентябрь, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс та голова облдержадміністрації Олексій Петров, а також виконавчий директор БФ «ВіЗа» Володимир Чубірко, М/с — Михайло Лаба та Роберт Горват зустріли делегацію Краю Височина ЧР, яка прибула у Закарпаття з робочим візитом уже під вечір.

 Мета – передача гуманітарної допомоги закладам охорони здоров’я та спецобладнання рятувальникам і поліцейським краю.

Очолив делегацію голова Крайового уряду Височини, президент благодійного фонду «ВіЗа», член Постійної конференції Зденєк Кадлец. Прочитайте остальную часть этого входа »

Постійна депутатська комісія облради підтримала проєкти обласних профільних програм

Пятница, 25 Сентябрь 2020, 17:15

Сегодня, 25 Сентябрь, своє засідання провела профільна комісія обласної ради з питань освіти, Наука, Культура, духовность, Молодежная политика, физического воспитания и спорта, национальные меньшинства и информационной политики, яке провела її голова Ільдіко Орос.

Участь у її роботі взяв перший заступник голови облради Йосип Борто.

Насамперед члени комісії, а це – Михайло Мотильчак, Борнобаш Кейс обговорили питання, які пропонуються на розгляд пленарного засідання 19 –ї сесії та ін. В частности,, проєкти рішень стосовно Програми розвитку культури Закарпатської області на 2021-2023 годы, Програми охорони культурної спадщини Закарпатської області на 2021-2023 годы, з яких інформувала директор департаменту культури ОДА Оксана Бабунич.

Прочитайте остальную часть этого входа »

Йосип Борто: Кожен клаптик землі у нашому гірському краї повинен ефективно використовуватися і мати дбайливого власника

Пятница, 25 Сентябрь 2020, 16:19

Сегодня, 25 Сентябрь, відбулося засідання профільної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, розвитку села, административно-территориального и земельного устройства, яке провів голова комісії Петро Голубка.

Участь у її роботі взяв перший заступник голови облради Йосип Борто. Прочитайте остальную часть этого входа »

Профільна комісія підтримала ініціативу щодо звернення до уряду про забезпечення звітування українських партнерів у Дунайській Транскордонній Програмі

Четверг, 24 Сентябрь 2020, 18:12

Сегодня, 24 Сентябрь, депутати обласної ради продовжили обговорення матеріалів наступної, 19 — 64-я сессия. Наразі відбулося засідання постійної комісії облради з питань транскордонного співробітництва, развитие туризма и отдыха, яке провів її голова Пейтер Чаба.

Участь у роботі комісії взяв перший заступник голови облради Йосип Борто. Депутатська комісія, а це – Ернест Нусер, Денис Ман, Ингрид Turìs, Михайло Кіш, Сергій Герасим´юк уважно обговорили питання, що пропонуються на чергове пленарне засідання обласної ради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Перші керівники Закарпаття зустріли Президента України на українсько-словацькому кордоні

Четверг, 24 Сентябрь 2020, 16:10

Сегодня, 24 Сентябрь, перші керівники нашого краю —  голова облради Михайло Рівіс та голова ОДА Олексій Петров зустріли Президента України Володимира Зеленського на українсько-словацькому кордоні, який повертався з робочої поїздки зі Словаччини, де провів офіційні перемовини із Президентом Словацької Республіки Зузаною Чапутовою та урядовцями. Прочитайте остальную часть этого входа »

Підписано Меморандум про співпрацю щодо підтримки функціонування Центру сталого туризму українських Карпат

Четверг, 24 Сентябрь 2020, 12:42

Сегодня, 24 Сентябрь, в атріумі будівлі обласної ради в рамках святкування Міжнародного дня туризму та Дня туризму в Україні відбулося підписання Меморандуму про співпрацю щодо підтримки функціонування Центру сталого туризму українських Карпат, створеного у рамках реалізації Проєкту „Забезпечення розвитку сталого туризму в українських Карпатах” між Закарпатською обласною державною адміністрацією, Закарпатською обласною радою та Установою ,,Агенція регіонального розвитку Закарпатської області”, який скріпили своїми підписами перший заступник облради Йосип Борто, голова ОДА Олексій Петров, директор Агенції регіонального розвитку Закарпаття, депутат облради Денис Ман. Прочитайте остальную часть этого входа »

Йосип Борто: Туризм є локомотивом розвитку інших галузей народного господарства

Четверг, 24 Сентябрь 2020, 12:37

Сегодня, 24 Сентябрь, в атріумі будівлі обласної ради відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні.

Привітати працівників туристичної сфери прийшли: перший заступник голови облради Йосип Борто та голова ОДА Олексій Петров.

Й.Борто, Обращаясь к присутствующим, привітав від імені голови облради Михайла Рівіса, всього депутатського корпусу облради та від себе особисто з професійним святом всіх, хто трудиться на туристичній ниві. Прочитайте остальную часть этого входа »

Комісія облради з питань розвитку бізнесу, производственная инфраструктура, банківської діяльності та інвестицій підтримала зміни до діючих профільних програм

Среда, 23 Сентябрь 2020, 17:52

Сегодня, 23 Сентябрь, відбулося засідання постійної комісії облради з питань розвитку бізнесу, производственная инфраструктура, Банковское дело и инвестиции, яке провів її очільник Андрій Андріїв.

Насамперед присутні члени комісії: Питер Dobromìl′s′kij, Михайло Станко, Александр Kemenâš, Володимир Паульо, Роман Фурман, розглянули профільні питання, які пропонуються на розгляд пленарного засідання 19-ї сесії облради, а також листи, адресовані комісії. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати обласної ради розпочали вивчати матеріали 19-ї сесії

Вторник, 22 Сентябрь 2020, 17:53

Сегодня, 22 Сентябрь, відбулося засідання постійної комісії облради з питань охорони здоров’я, яке провів заступник голови комісії Василь Скрип. Участь у засіданні взяли: голова облради Михайло Рівіс, перший заступник голови Йосип Борто, очільник комісії з питань бюджету Василь Кошеля та члени профільної комісії – Юрій Паканич, Йожеф Баторі, Іван Курах та ін.

Насамперед депутати розглянули профільні питання, які вносяться на розгляд пленарного засідання 19-ї сесії облради, а також листи-звернення, що надійшли на адресу комісії. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх