Адміністрування податків та переведення великих платників у область: керівництво облради спілкувалося з начальником ГУ ДПС у Закарпатті

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко та його перший заступник Андрій Шекета поспілкувалися з керівником головного управління ДПС у Закарпатській області Олексієм Петріченком.

На зустрічі йшлося, зокрема, про пошук можливості повернення великих платників податків у область. Оскільки наразі, залежно від напрямку бізнесу, такі платники перебувають на обліку у Львові, Києві або Одесі.

Піднімалося питання і про адміністрування окремих податків, у тому числі й податків на землю та нерухомість, що дало б можливість побачити реальну картину щодо кількості потенційних платників та здійснити прогнозування і планування податкових надходжень до місцевих бюджетів.

У результаті зустрічі було домовлено, що ГУДПС надасть свої пропозиції і напрацювання з цих питань.

Пресслужба Закарпатської облради