Гетьман краю Височіна надіслав голові облради подяку за участь у конференції та теплий прийом делегації

Print Friendly, PDF & Email

Гетьман краю Височіна надіслав голові облради подяку за участь у конференції та теплий прийом делегації

     Як відомо, 8-10 вересня 2010 року в м. Ужгороді під патронатом Президента України та Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, за ініціативи делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи і голови Закарпатської обласної ради Михайла Кічковського, зокрема, відбулась міжнародна науково-практична конференція «Сталий розвиток Карпат та інших гірських регіонів Європи ». Серед її учасників була і делегація із краю Височіна (Чеська Республіка).
     Цими днями гетьман краю Височіна Їржі Бегоунек надіслав на ім’я голови обласної ради Михайла Кічковського листа, в якому висловив велику вдячність за запрошення та можливість взяти участь у цьому поважному міжнародному форумі, а також за гостинність і щирість, з якою була прийнята чеська делегація.
     «Дуже ціную те, яку увагу нам приділяли Ваші колеги обласного, районного та місцевого рівнів. Вкотре пересвідчився у тому, що дійсно добрі і корисні справи виникають там, де людей пов’язує спільний інтерес заради добробуту громад, плідних результатів.
     Організацію цієї конференції, її проведення, напрацювання резолютивних документів вважаю визначним європейським кроком і ціную те, що ми мали можливість репрезентувати наш край Височіну на такому міжнародному форумі»,- йшлося у листі.
     Особлива подяка була висловлена заступнику керуючого справами виконавчого апарату облради Михайлу Пригарі, який супроводжував чеську делегацію у їх робочій поїздці по Закарпаттю.

Надія Сарана