- Закарпатська обласна рада - https://zakarpat-rada.gov.ua -

АНОНС

[1]Аграрії Закарпаття запрошуються на Перший земельний форум «Доступ до фінансів і лізингу»

На адресу голови облради Михайла Рівіса  надійшов лист  такого змісту: «Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням  №882-р від 29 вересня 2019 р. схвалив концептуальний напрямок щодо здешевлення кредитів сільськогосподарським товаровиробникам для купівлі земель сільськогосподарського призначення. Зокрема, передбачаються два основні механізми здешевлення кредитів і збільшення до них доступу:  надання державної підтримки із здешевлення кредитів малим сільськогосподарським товаровиробникам для купівлі землі сільськогосподарського призначення; запровадження механізмів гарантування зобов’язань таких товаровиробників для  зниження ризиковості такого кредитування для банків.

29 листопада  цього року заплановано  Перший земельний форум «Доступ до фінансів і лізингу».

Як наголошується в листі, йтиметься про джерела та пошук джерел отримання фінансів для купівлі землі; як отримати банківський кредит для придбання земельної ділянки; про вимоги до позичальника, страхування ризиків та оцінка землі як застави; про лізингові інструменти як додатковий спосіб придбання агротехніки та інші питання.

До участі запрошуються представники сільськогосподарських товаровиробників, фермерських господарств, аграрних підприємств, банківського сектору, експертів у сфері фінансів, страхування, інвестицій  та ін.

Захід  відбудеться за адресою: м.Київ, готель Україна, вул. Інститутська, 4.

Виконавчий апарат облради