16 квітня 2021

Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» провела навчання для учасників Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад

П’ятниця, 2 квітня 2021, 16:06

Близько 50 представників місцевих громад, громадських організацій, благодійних фондів та агенцій регіонального розвитку Закарпаття взяли участь в онлайн-навчанні щодо успішної підготовки заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад у 2021 році у межах проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку».

Учасників навчання привітала керуюча справами Закарпатської обласної ради, заступниця голови Правління Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Мирослава Ливч: «Ми провели спільно з Асоціацією та Агенціями регіонального розвитку семінари з підготовки проєктів по всіх районах Закарпатської області, де Вас надихали на ідеї. Я впевнена, що сьогодні у Вас вже є цікаві ідеї проєктів, тому запрошую представників Закарпаття, які сьогодні беруть участь у заході, активно готувати проєктні заявки та використовувати можливості, які дає нам Асоціація для розвитку карпатських громад». Пані Мирослава також побажала всім учасникам цікавих ідей та якісних проєктних заявок.

— Цьогоріч ми очікуємо на велику кількість заявок і переконані, що конкуренція між заявниками буде на високому рівні, — спрогнозувала перед початком навчання виконавча директорка Асоціації Галина Литвин. — Відтак бажаю усім учасникам плідної праці, успіху у підготовці заявок та сподіваюсь, що цей тренінг допоможе Вам успішно сформувати ідею проєкту, стати щасливим переможцем та втілити свою ініціативу в життя.

Інформацією щодо успішного оформлення та подачі проєктної заявки поділилась програмна директорка Асоціації Ірина Луцюк. Зокрема, учасники навчання дізнались про структуру проєктної заявки та бюджету, а також особливості заповнення кожного з розділів, аби експерти змогли якісно оцінити подані проєкти.

Загалом у заході взяли участь близько 200 представників обласних рад та  активних громад Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей.

Нагадаємо, що прийом проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад триває до 30 квітня 2021 року. Із деталями конкурсу, онлайн-реєстраційною формою, а також формами опису проєкту та бюджету усі зацікавлені можуть ознайомитись за посиланням: https://ekarpaty.com/konkurs-initsiativ-mistsevih-karpatskih-gromad-2021/

Проєкт «Карпатська мережа регіонального розвитку» реалізується Міністерством розвитку громад та територій спільно із Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою обласними адміністраціями та Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» і фінансується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримки регіональної політики України.

У 2021 році за кошти державного бюджету планується профінансувати щонайменше 40 проєктів-переможців у 4 карпатських областях загальним розміром гранту 10 мільйонів гривень.