Березники відзначили 684-ту річницю з дня заснування села

Сьогодні 10 червня велике християнське свято Вознесіння Господнє збіглося з іменинами села Березники Керецьківської територіальної громади Хустського району. На запрошення березничан, привітати їх зі святом приїхали  виконувач повноважень голови Закарпатської обласної ради Андрій Шекета, керуюча справами облради Мирослава Ливч та народний депутат України Михайло Лаба.

У центрі Березників розгорнули велику сцену, з якої лунали виступи колективів односельчан: від наймолодших вихованців дитсадків, до учнів музичних гуртків та колективів народної творчості.

Відтак до слова запросили гостей свята.

«Хоча я родом із Міжгірщини, а ви — зі Свалявщини, ми насправді — земляки, бо нас тепер об’єднує великий Хустський район. А такі свята, як сьогоднішнє, упевнений, об’єднують зсередини і вашу громаду, до якої, входять також два села з колишньої Іршавщини.  Після жорсткого карантину, цей захід — один із перших у районі. Він у такий чудовий сонячний день дає можливість побачити тих односельців, яких давно не зустрічали і показує, що громада живе, розвивається і згуртовується. У цьому також заслуга і вашого активного старости Володимира Предка, який, знаю, живе проблемами громади і не соромиться турбувати нас з цього приводу 24 години на добу. Також це хороша можливість запрошувати гостей і розповідати про свої досягнення та ділитися планами на майбутнє. Із сьогоднішніх виступів на сцені, я бачу, що ваше село багате не лише прекрасною природою, а й чудовими людьми. Тому хочу від себе особисто та від депутатів Закарпатської обласної ради привітати вас і побажати злагоди та міцного здоров’я», — звернувся до жителів Березників Андрій Шекета.

Із храмовим святом та днем села жителів Березників привітала і Мирослава Ливч.

«Ще працюючи на посаді голови Свалявської райради, я переконалася у вашій єдності. Ця єдність дозволила вам свого часу вирішити чимало нагальних питань, у тому числі і щодо ремонту дороги. Підтверджую слова Андрія Андрійовича щодо ініціативності вашого старости. Ви надихаєте його працювати на благо громади і відтак результат роботи не забариться. Я щиро вітаю вас з 684 річницею з часу заснування Березників і хоча ви тепер у Хустському районі, завжди можете покластися і на мене…», сказала, вітаючи березничан Мирослава Ливч.

Відтак жителів Березників вітав народний депутат Михайло Лаба. Затим голова Керецьківської ТГ Михайло Мушка нагородив найактивніших жителів громади почесними відзнаками.

Пресслужба Закарпатської обласної ради