БФ «Карітас Чеської Республіки» продовжує надавати допомогу в облаштуванні приміщень для ВПО

Print Friendly, PDF & Email

Голова Закарпатської облради Володимир Чубірко, директор Комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад Закарпаття» облради Антон Громовий, директор «Мукачівського професійного аграрного ліцею імені Михайла Данканича» Василь Ковбаско, директор Виноградівського геріатричного пансіонату Закарпатської облради Іветта Костак та проєктний менеджер Благодійного Фонду «Карітас Чеської Республіки» у Мукачеві Наталія Мацькова підписали договір про надання благодійної допомоги у натуральній формі.

«Чергова допомога благодійників особливо актуальна з настанням в Україні холодів і, відповідно з перспективою збільшення кількості внутрішньо-переселених осіб із областей зі зруйнованою інфраструктурою та енергетичною системою», — прокоментував подію голова Закарпатської обласної ради.

У церемонії підписання також взяли участь Катерина Крейчова, менеджер з реагування на надзвичайні ситуації Фонду «Карітас Чеської Республіки» та заступник голови Закарпатської облради Василь Дем’янчук. Відтак керівництво облради разом з представниками фонду обговорили подальшу співпрацю.

Пресслужба Закарпатської обласної ради