Бюджетна комісія Закарпатської обласної ради промоніторила використання коштів окремими підрозділами ОДА

Print Friendly, PDF & Email

Цілу низку  важливих для життєдіяльності краю питань розглянула постійна комісія Закарпатської обласної ради з питань бюджету під головуванням Михайла Рівіса.

У засіданні безпосередньо та через онлайн-зв’язок взяли участь заступник голови комісії Василь Крулько, секретар комісії Мирослав Білецький, члени комісії Мирослав Щербей, Олексій Іванчо, Едгар Токр та Василь Юрик, голова обласної ради Олексій Петров, його заступник Денис Ман, керуюча справами ради Мирослава Ливч та керівники окремих підрозділів Закарпатської ОДА.

Члени комісії одноголосно вирішили внести зміни до обласного бюджету на 2021 рік. Зокрема, розглянули питання щодо напрямків використання коштів у 2021 році Закарпатською обласною радою та такими підрозділами Закарпатської ОДА, як Департамент екології та природних ресурсів, Департамент соціального захисту населення, Управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами, Відділ капітального будівництва, Управління туризму та курортів, Управлінням молоді і спорту та апарат облдержадміністрації.

Основну увагу депутати приділили медичній сфері, а саме розподіленню 4,5 млн гривень на потреби медицини області. Найбільшу частину коштів було використано Обласною інфекційною лікарнею, зокрема й на закупівлю 97 концентраторів та облаштування кисневої станції. Також близько 2 млн грн виділено Закарпатському обласному протитуберкульозному диспансеру на закупівлі туберкуліну, вакцини БЦЖ, флюорографічної плівки та інших медикментів і витратних матеріалів.