26 Февраль 2021

Бізнес-майстерня «Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність» завітала на Закарпаття

Четверг, 18 Апрель 2019, 17:30

Сегодня, 18 квітня у малому залі облради відбулася бізнес-майстерня «Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність», яку відкрила заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Галина Руснак.

Організатор – Центр Підтримки підприємництва, що створений при згаданому департаменті.
Участь у її роботі взяв голова регіональної влади підприємців та профільної комісії облради з питань розвитку бізнесу, производственная инфраструктура, банківської діяльності та інвестицій Андрій Андріїв, який привітав учасників форуму й побажав їм плідної роботи. Та відзначив, що набагато простіше втілювати будь-яку ідею, маючи більше інформації про численні програми та грантові проекти, які сьогодні працюють в Європі. Відтак висловив упевненість у тому, що у рамках цієї бізнес-майстерні чимало закарпатських підприємців отримають хороший досвід і знайдуть нові можливості, які дозволять їм ефективніше розвивати власний бізнес.

У ході заходу йшлося про нові ринки і можливості, сучасні технології, європейські цінності у веденні бізнесу. Було обговорено всі «за» і «проти» співпраці з Німеччиною, То, что, чого чекають німці від українських компаній, а українські підприємці – від німецьких партнерів.

Керівник проектного офісу GIZ в Україні Світлана Степащенко та експерт проекту Олена Бей ознайомили присутніх із реальним станом німецької економіки, українсько-німецьких відносин та умовами участі у згаданій програмі.
Відбулася презентація програми « Fit for Partnership with Germany», а також майстер-клас під назвою «Готуємо презентацію свого проекту для німецьких партнерів».
А завтра з учасниками бізнес-майстерні буде проведено з інтерв’ю, за результатами якого кращі мають шанс долучитись до бізнес-сесії Німеччини.

Пресс-служба Совета


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх