Благодійний фонд «ВІЗА» допоможе збудувати ліфт в Обласному військовому госпіталі

Реалізація важливого для медустанови проєкту стартувала нині із підписання Договору про надання благодійної допомоги у натуральній формі. Участь у підписанні документу взяли: голова Закарпатської облради Володимир Чубірко, директор Комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад» облради Антон Громовий, Віолета Голяна -директор благодійного фонду «ВІЗА», що діє по дорученню Пардубіцького краю Чеської Республіки, виконувач обов’язків директора КНП «Обласний госпіталь ветеранів війни» облради Вікторія Фущич. У документі зазначається, що благодійник зобов’язується надати допомогу з метою покращення медичного обслуговування населення на території Закарпатської області.

Відтак, в Обласному госпіталі буде встановлено ліфт лікарняний ONAY 1600 кг на 4 зупинки. Таке устаткування насамперед полегшить переміщення хворих та поранених бійців, поліпшить роботу лікарів та медперсоналу, а також дозволить законтрактувати заклад на додаткову і нині надактуальну послугу “реабілітація” за пакетом НСЗУ.

Детальніше у відео.