20 жовтня 2020

Будівництво дамби і ремонт греблі, берегоукріплення, ліквідація сміттєвих заторів на річках краю – пріоритетні заходи галузевої програми

Понеділок, 12 жовтня 2020, 14:49

На пленарному засіданні 19-ї сесії обласної ради, депутатським корпусом прийнято рішення стосовно внесення зміни до Програми охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2019 – 2020 роки.

Розробник документу – департамент екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА зазначає, що зміни стосуються розділу «Фінансування заходів Програми».

Серед природоохоронних заходів, які заплановано провести у 2020 році – поточний ремонт греблі на р. Боржава, що в с. Боржава Берегівського району; берегоукріплення на кількох ділянках річок Тересва і Мокрянка, що на Тячівщині; будівництво дамби в с. Тур’ї Ремети Перечинського району вздовж вулиці Зелена з виготовленням проєктно-кошторисної документації; рекультивація території існуючого сміттєзвалища в с.Барвінок Ужгородського району, II черга – будівництво; першочергові заходи по недопущенню попадання сміття та покращення екологічного стану берегової лінії р. Тиса в м. Рахів; ліквідація сміттєзвалища в прибережній смузі р.Боржава біля с.Нижня Ремета, Берегівського району; екологічне покращення та ліквідація заторів в руслі р.Латориця на території Ужгородського району; ліквідація стихійних сміттєзвалищ в прибережній смузі та сміттєвих заторів на р.Боржава біля с.Квасово Берегівського району та ін.

Планується витрати на реалізацію заходів Програми коштів у сумі 26698,9 тис грн, із яких кошти Держбюджету – 2467,8, обласного – 24231,1.

Пресслужба облради