28 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Будівництво дамби і ремонт греблі, Берегоукрепления, ліквідація сміттєвих заторів на річках краю – пріоритетні заходи галузевої програми

Понедельник, 12 Октябрь 2020, 14:49

На пленарному засіданні 19-ї сесії обласної ради, депутатським корпусом прийнято рішення стосовно внесення зміни до Програми охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2019 – 2020 годы.

Розробник документу – департамент екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА зазначає, що зміни стосуються розділу «Фінансування заходів Програми».

Серед природоохоронних заходів, які заплановано провести у 2020 році – поточний ремонт греблі на р. Боржава, что в секундах. Боржава Береговского района; берегоукріплення на кількох ділянках річок Тересва і Мокрянка, на Tâčìvŝinì; будівництво дамби в с. Тур’ї Ремети Перечинського району вздовж вулиці Зелена з виготовленням проєктно-кошторисної документації; рекультивація території існуючого сміттєзвалища в с.Барвінок Ужгородського району, II черга – будівництво; першочергові заходи по недопущенню попадання сміття та покращення екологічного стану берегової лінії р. Тиса в м. Рахов; ліквідація сміттєзвалища в прибережній смузі р.Боржава біля с.Нижня Ремета, Береговского района; екологічне покращення та ліквідація заторів в руслі р.Латориця на території Ужгородського району; ліквідація стихійних сміттєзвалищ в прибережній смузі та сміттєвих заторів на р.Боржава біля с.Квасово Берегівського району та ін.

Планується витрати на реалізацію заходів Програми коштів у сумі 26698,9 тыс. грн., із яких кошти Держбюджету – 2467,8, обласного – 24231,1.

Пресслужба облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх