31 жовтня 2020

  • Вітання


    Шановні закарпатці!

    Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
    Детальніше »
  • Анонси

  • Фотогалерея

  • Банери

Чехи допомогли реконструювати котельні дитбудинку у Вільшанах

Вівторок, 6 листопада 2012, 14:41

Минулого тижня у дитячому будинку-інтернаті в селі Вільшани відбулася неофіційна зустріч надзвичайного та уповноваженого посла Чеської республіки в Україні Івана Почуха,  директора благодійного фонду ,,Благодійний фонд дітям з Вільшан Міхала Зіммела та директора вільшанського дитбудинку Богдана Кикини. На зустрічі була прес-аташе генерального консульства Чеської республіки в Україні Мартіна Павлітова. В ході зустрічі гості оглянули зреконструйовані котельні дитбудинку, а також оновлені санвузли приміщень.

Всі ці роботи проводяться завдяки фінансовій підтримці благодійного фонду, яким керує пан Міхал Зіммел, та інших фірм з Чехії. Іван Почух високо оцінив плідну співпрацю чеських представників і працівників дитбудинку, а особливо – діяльність директора Богдана Кикини, адже саме завдяки його старанням, всі роботи по залученню спонсорських коштів і реалізації планів – втілені в життя.
Пан посол пообіцяв подальшу підтримку співпраці спонсорів і дитбудинку.
Зустріч була приурочена до дня заснування Чехословацької республіки 28 жовтня 1918 року.

zaholovok.com.ua


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору