Чехія допоможе Україні транспортом та поміркує про відбудову соціальної інфраструкутури

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко сьогодні під час зустрічі з Генеральним Консулом Чеської Республіки у Львові Давідом Нови попросив останнього посприяти у раніше озвученій ініціативі комунікації з керівниками усіх 14 країв ЧР з тим, щоб взятися за відбудову однієї школи, садочка або інших закладів соціальної інфраструктури у зруйнованих російськими окупантами областях України.

У свою чергу Давід Нови розповів, що така робота може бути проведена із залученням Асоціації гетьманів Чеської Республіки та керівництва столиці ЧР.

У ході зустрічі Генконсул також повідомив, що Чеська Республіка найближчим часом має намір передати 6 тролейбусів для Івано-Франківська та 2 великі міські автобуси для Чернігова.

Пресслужба Закарпатської облради