Чехія й надалі постачатиме Україні зброю та гуманітарну допомогу

Print Friendly, PDF & Email

Про це під час зустрічі із закарпатськими політиками, у тому числі з головою та депутатами закарпатської облради у Празі голова Сенату Чехії Мілош Вістерчел.

Чеські сенатори і депутати підтвердили наміри про підтримку Володимира Зеленського у боротьбі з путіним. Павел Жачек, голова міжпарламентної групи «Друзі ЧР-Україна» сказав: «Чеський народ вражений героїзмом і відвагою українців у війні з росією. Ми запевняємо, що Чеська Республіка на боці України. Тим паче, що у нас є свій досвід з російською окупацією. Усі закони, які приймаються у парламенті, однозначні по відношенні до України. Я вірю, що до вас надалі максимально постачатиметься зброя, надаватиметься гуманітарна допомога. Це все направлено на те, щоб агресор відійшов із землі незалежної держави». Також він додав, що одним із завдань головування Чехії в ЄС буде розслідування воєнних злочинів російських окупантів в Україні.

Свою підтримку Україні та Закарпаттю підтвердив і Мілош Вістерчіл. Він запевнив, що у своїй діяльності намагатиметься переконувати членів парламенту приймати рішення, які допоможуть Україні перемогти путіна.

«Росіянам немає що робити у вільній незалежній державі і ми розуміємо, що ви воюєте за світову демократію», – підсумували зустріч чеські політики.

Пресслужба Закарпатської обласної ради