27 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Через безперебійну імуносупресивну терапію вдалося забезпечити виживання хворих з трансплантованими органами

Понедельник, 11 Апрель 2016, 15:06

Профілактика відторгнення органних трансплантатів хворим закарпатцям була рівноцінною. Про це стверджує департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації, вносячи на розгляд депутатів Закарпатської облради проект рішення про виконання Програми медикаментозного забезпечення хворих із пересадженими органами за 2015 год.

Как вы знаете, рішенням сесії обласної ради (№1239 від 08 квітня 2015р.) затверджена «Програма медикаментозного забезпечення хворих із пересадженими органами на 2015 «год». Загальна вартість програми за планом на період дії програми складає 2 млн. 302 тыс.грн. грн., з них кошти обласного бюджету на 2015 год 1 млн. 151 тыс.грн. ГРН.. на придбання медикаментів.

От 2015 рік за рахунок видатків Програми придбано препарати для хворих із пересадженими органами на загальну суму 1 144,7 тыс.грн. грн., а именно:: імуносупресивні препарати такролімусу, циклоспорину, мофетилової кислоти та мікофенолату мофетилу.

Це дозволило, у межах закуплених кількостей, частково забезпечити адекватну профілактику відторгнення органних трансплантатів хворим – мешканцям Закарпатської області, які живуть із пересадженими органами: 16 хворим – реципієнтам ниркового трансплантату (1 Baby); 10 хворим – реципієнтам печінкових трансплантатів (2 дети); 1 хворому з трансплантованим серцем.

Завдяки адекватній профілактиці відторгнення через безперебійну імуносупресивну терапію, виживання хворих, що живуть з трансплантованими органами (як і виживання самих органних трансплантатів) в області за 2015 рік склало 100%.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх