27 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Через брак коштів місцевих бюджетів у Великому Березному не завершено ремонт дитячого відділення райлікарні, а в Теківській ЗОШ руйнується спортзал і харчоблок

Четверг, 28 Сентябрь 2017, 12:05

Під час восьмої сесії облради депутати заслухали та підтримати запит свого колеги Василя Скрипа щодо виділення з обласного бюджету коштів у сумі 1 млн гривень для співфінансування ремонту дитячого відділення Великоберезнянської районної лікарні.

У документі йдеться про те, що місцеві обранці та мешканці Великоберезнянщини просять завершити ремонт дитячого відділення райлікарні.

«Будівля, в якій розташовувалося дитяче відділення цієї лікарні, знаходиться в жахливому стані. В 2016 році у зв’язку з початком ремонту дитяче відділення тимчасово перемістили до хірургічного відділення, що значно ускладнило роботу медичного персоналу.

Торік за кошти місцевого бюджету, более чем 700 тыс., замінено покрівлю приміщення і встановлено нові вікна і двері. Для завершення ремонту необхідно близько 2 млн грн.. Але у зв’язку з відсутністю коштів у місцевому бюджеті роботи призупинено.

Станом на сьогоднішній день районною радою досягнуто домовленість з благодійним фондом «Віза» Чеської Республіки про співфінасування ремонту будівлі дитячого відділення 500 Тыс грн.. цьогоріч і таку ж суму в 2018 год. Однак через катастрофічний брак коштів у місцевому бюджеті роботи не розпочато», упомянутые в документе, який направлено на розгляд ОДА.

Інший депутат облради Федір Ісайович у своєму запиті розповів, що до нього надходять численні звернення мешканців с. Теково Виноградівського району, дирекції сільської школи, депутатів сільської ради, Председатель сельского хозяйства, громадського активу села, щодо Теківської ЗОШ І-ІІІ ст. на території якої, під впливом атмосферних явищ руйнуються стіни харчоблоку та спортзалу, які було збудовано в 2002-2007 годы.

«Наразі, нагальним є вирішення питання виділення фінансування на добудову вказаного об’єкту, який може повністю зруйнуватися і витрачене, до цього часу, бюджетне фінансування виявиться втраченим, а діти залишаться без відповідної інфраструктури, необхідної для належного навчання, виховання та фізичного розвитку. Наявна ПКД потребує коригування, однак на вказані роботи за попереднім оцінкам спеціалістів, необхідним є фінансування в розмірі 10 млн..

Так, прошу при підготовці проекту обласного бюджету на 2018 рік запланувати виділення коштів на добудову цього об’єкту», — зазначає у своєму запиті Федір Ісайович.

Рішенням облради доручено ОДА інформувати депутата Федора Ісайовича та обласну раду про результати розгляду зазначеного запиту в місячний термін.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх