31 жовтня 2020

• Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

Чеська делегація відвідала Колочавську школу

Вівторок, 24 вересня 2013, 14:17

19 вересня на Міжгірщині побувала делегація Пардубіцького краю Чеської Республіки на чолі із гетьманом Пардубіцького краю Мартіном Нетоліцки та депутатом обласної ради – директором спільного українсько-чеського благодійного фонду “ВІЗА” Володимиром Чубірко.

Чеська делегація відвідала Колочавську  ЗОШ №1, де за фінансової допомоги Пардубіцького краю, а це 150 тисяч крон, встановлено мультимедійне обладнання, парти, стільці, демонстраційний стіл для вчителя, стінка для лабораторного приладдя, замінено освітлення в кабінеті, замінено підлогу, а також придбано стінку для їдальні, спортивний  інвентар (шахи,  м’ячі).

В освітньому закладі гостей, як і годиться  зустріли хлібом та сіллю, які вручили учні школи, а також делегацію вітали директор школи – Кий  Михайло  Михайлович, Колочавський  сільський голова – Худинець Василь Іванович, начальник управління освіти, молоді та спорту РДА – Олексієнко Надія Степанівна.

Гостей запросили до школи, де у фойє  учні Колочавської школи вітають гостей  віршами та  піснями, які звучать, зокрема і чеською мовою.

Після пісенних та віршованих привітань керівник школи Михайло Кий запросив гостей пройти невеличкий екскурс школою, а саме, що навчання здійснюється з 1 по 11 класи, у школі 24 класи, де навчається  411 дітей, працює 62 педагоги. Навчання ведеться  українською мовою. Також вивчається  англійська, німецька та російська  мови. Також Михайло михайлович повідомив присутніх, що впродовж 2013-2014 навчального року введено факультатив  з вивчення  чеської мови.

Гості також оглянути кабінету хімії, який обладнано за фінансової допомоги  Пардубіцького краю, де було проведено демонстративний міні-урок, який провела Наталія Ткмарець розповівши про  партнерство с. Колочава з громадами та організаціями Чехії.

На завершення візиту Михайло Кий подякував за надано фінансову підтримку гетьману Пардубіцького краю Мартіну Нетоліцки та зазначив, що і надалі маємо надію про   подальшу співпраці.

Прес-служба Міжгірської райради