Чеські дипломати у Закарпатті інспектують результати фінансової допомоги

Print Friendly, PDF & Email

Керівник Департаменту співпраці та розвитку МЗС Чеської Республіки Петер Гандалович, Генконсул ЧР у Львові Давид Нови та його заступник Владімір Кадлец обговорили з головою Закарпатської облради Володимиром Чубірком та керуючою справами ради Мирославою Ливч результативність проєктів, котрі у області фінансував Уряд ЧР.
 
Зокрема, йдеться про виділення коштів через МЗС Благодійному фонду Карітас Чеської Республіки, котрий, у свою чергу профінансував встановлення понад 30 модульних будинків для ВПО та реконструкцію для цих же потреб приміщень закладів профтехосвіти.
 
Голова облради також повідомив дипломатів про алгоритм співпраці з чеськими краями через Благодійний фонд “Віза”. така співпраця триває вже близько 20 років і має серйозні результати, які можна побачити практично у багатьох амбулаторіях, лікарнях, закладах освіти та соціальних установах.
 
Також ішлося про співпрацю з пожежниками Чеської Республіки та налагодження співпраці з лісівниками та поліцейськими обох країн.
 
Чеські гості візьмуть участь у дводенній гуманітарній місії, яка розпочнеться завтра вранці з Ужгорода і охопить кілька районів Закарпаття.
 
Пресслужба Закарпатської облради