19 вересня 2021

Чеські гості знайомляться

П’ятниця, 22 червня 2012, 10:46

з станом реалізації спільних проектів

У середу з робочим візитом на Закарпаття прибула делегація краю Височіна Чеської Республіки на чолі з головою крайового уряду, головою благодійного фонду «ВіЗа» Зденеком Кадлецом. В її складі також заступник мера міста Їглава Петр Поспіхал, ректор Вищої технічної школи м. Їглава Якуб Новотни, завідувач кафедри електротехніки та обчислювальної техніки цього вузу Михал Вопаленски.

Учасники делегації вже взяли участь у конференції «Регіональне та місцеве управління: український і зарубіжний досвід», яка організована обласною радою та Ужгородським національним університетом в рамках цьогорічної програми співпраці між Закарпатською областю та краєм Височіна, зустрілися з науковцями УжНУ, членами товариства чеської культури в Ужгороді, відвідали мукачівську фірму «Фішер», а також здійснили інспекційну поїздку на об’єкти Свалявського та Виноградівського районів, на яких реалізуються спільні інвестиційні проекти.

Відбулася також зустріч членів делегації з головою обласної ради Іваном Балогою, під час якої обговорено стан виконання цьогорічної програми співробітництва, а також деякі пропозиції співпраці на наступний рік.

Сьогодні чеські гості побувають на Рахівщині, де ознайомляться із станом реалізації спільних проектів у Карпатському біосферному заповіднику, Лазешинській ЗОШ І-ІІІ ступеня, центрі соціальної допомоги у с. Богдан, зустрінуться з керівництвом району.

Прес-служба обласної радиНа головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору