16 жовтня 2021

Чеські партнери з Височіни відвідали Хустщину

Понеділок, 12 травня 2014, 10:11

Оглянули чеські партнери і Липовецьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини на Хустщині. Реконструювали медзаклад спільно із Закарпатською обласною радою ще торік, адже це спільний проект чеського краю Височіна і Закарпаття. Крім того, партнери зміцнили подальшу співпрацю новими ідеями. Приїхали у хустський Липовець чеські гості не з пустими руками – привезли в подарунок вимірювальні прилади

Візит чеської делегації на Хустщині розпочався з екскурсії до Долини нарцисів. Подивилися на унікальне нарцисове поле, яке вже незабаром може зникнути. Побувала Чеська делегація і у Нижньому Селищі на сироварні, там ознайомилася з секретами виготовлення сирної продукції. Кінцевою зупинкою екскурсії по Хустському району став Липовець. У селі спільними зусиллями в минулому році вдалося реалізувати проект з реконструкції  амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Оглянути реконструйований медичний заклад – мета візиту. Наступний проект, який йже цього року планують спільно реалізувати у Хустському районі, стосується енергозбереження Данилівської шкільної установи. Певні напрацювання у цьому напрямку вже є, тому на черзі втілення в життя. Також пан Гетьман додав: співпраця з Чеським краєм Височіна продовжуватиметься і надалі, якщо в цьому буде зацікавлена і закарпатська сторона, адже тут чимало об’єктів соціальної сфери, які потребують капіталовкладень.

Джерело: m-studio.net.ua