Чеські партнери Закарпаття прибули в область з черговою гуманітарною місією

Print Friendly, PDF & Email

Закарпаття з черговою гуманітарною місією відвідала чеська делегація з краю Височина та міста Тельч. Цього разу партнери доправили для області медобладнання, спорядження для обласного управління ДСНС та іншу продукцію.
 
«Для Тячіської ТГ для тимчасово переміщених українців із зони бойових дій староста чеського міста Тельч Владімір Бртнік з колегами привіз продукти харчування, засоби гігієни, матраси та інші речі, які запитувала громада», розповів начальник управління міжнародних та регіональних зв’язків облради Василь Маковський.
 
Очільник благодійного фонду «VIZa» Зденек Кадлец та координатор співпраці краю Височіна і Закарпатської області Катержіна Свободова привезли протипожежні засоби (куртки, пояси, одяг) для Управління ДСНС у Закарпатській області, яке прийняв керівник установи Роман Гудак з партнерами.
 
Представники Височини привезли й медичні засоби та обладнання і для Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. Новака. Серед них – засоби апарати ШВЛ та наркозно-дихальні апарати для потреб реанімаційного відділення.
 
Відтак чеські партнери доправили гуманітарний вантаж із медичними засобами до Свалявської райлікарні та з продуктами харчування для внутрішньо переселених осіб до Полянської ТГ, де гостей зустріли керуюча справами облради Мирослава Ливч, депутат облради Віктор Русин та голова Полянської ТГ Іван Дрогобецький.
 
«Ми вдячні нашим чеським партнерам за те, що підтримують демократію у Європі, на сторожі якої нині стоїть Україна, не лише співчуттями та стурбованістю, але й конкретними справами, як до початку війни в Україні, так і зараз, у складний час. Сміливо можу сказати, що чехи – справді братній народ, на який Україна може покластися у скрутну хвилину», – прокоментував візит чеських партнерів голова Закарпатської облради Володимир Чубірко.
 
Пресслужба Закарпатської облради