31 жовтня 2020

• Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

Рівіс: Стерегти останні метри рубежів своєї країни – це надзвичайно велика честь!

Вівторок, 16 лютого 2016, 15:28

Чопський прикордонний загін відзначив 70-річчя

З цієї нагоди в обласному муздрамтеатрі відбулися урочистості. Вітали Чопських прикордонників керівники Держприкордонслужби, колеги з Мукачівського прикордонного загону, ветерани служби.

Іменинників з поважною датою привітали і керівники краю. Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль побажав прикордонникам Чопського прикордонного загону бути вірними присязі, професійної удачі та  достойних зарплат. Відтак вручив нагороди. За особистий внесок у справу охорони державного кордону України, зразкове виконання військового обов’язку та високий професіоналізм почесну грамоту обласної державної адміністрації отримали заступник начальника відділу прикордонної служби «Чоп» з персоналу Василь Воротний та начальник інженерно-технічного відділу Чопського прикордонного загону В’ячеслав Качковський. Подяку голови облдержадміністрації отримали молодший інспектор прикордонної служби Максим Бойко та начальник групи секретного документального забезпечення оперативно-розшукового відділу Оксана Дем’яненко.

Від імені всього депутатського корпусу  прикордонників Чопського прикордонного загону привітав голова обласної ради Михайло Рівіс.  «Стерегти останні метри рубежів своєї країни – це надзвичайно велика честь. Зараз вам доводиться пильнувати не тільки західні кордони, але й стерегти країну на сході, що ви з мужністю виконуєте», – сказав Михайло Рівіс, звертаючись до присутніх. Він побажав прикордонникам здоров’я та родинного затишку. Відтак вручив кращим прикордонникам загону грамоти та цінні подарунки.

За високі показники в оперативно-службовій діяльності, вагомий особистий внесок у справу надійної охорони державного кордону України та з нагоди 70-ї річниці з дня створення Чопського прикордонного загону Почесною грамотою Закарпатської облради нагороджено підполковника, заступника начальника штабу-начальника відділу прикордонної служби вищезгаданого загону Андрія Гітта, полковника, першого заступника начальника Чопського прикордонного загону Вадима Козулю, Грамотою облради – капітана, начальника відділення речового забезпечення відділу забезпечення Чопського прикордонного загону Валентина Лабуна, майора, старшого офіцера відділу прикордонної служби штабу Чопського прикордонного загону Сергія Саранчу та цінним подарунком майора, начальника групи режиму і захисту інформації Чопського прикордонного загону Владислава Савченка.