22 січня 2022

Делегація Закарпатської облради з робочим візитом відвідала польський Жешув

П’ятниця, 31 грудня 2021, 13:11

У рамках візиту щодо спільного проєкту, профінансованого Міністерством закордонних справ Республіки Польща за програмою Польська допомога розвитку 2021 відбулась підсумкова зустріч, у якій взяла участь заступник начальника управління міжнародних та регіональних зв’язків Закарпатської обласної ради Уляна Гурчумелія та голова Ставненської ТГ Мандрик Іван.

Уряд Маршалика Підкарпатського воєводства передав Закарпатській обласній раді та Закарпатській обласній державній адміністрації документ під назвою «План управління комунальними відходами Закарпатської області до 2030 року».

Також у ході візиту було підписано угоду між Урядом Маршалка Підкарпатського воєводства та Ставненською сільською радою про передачу обладнання, придбаного в рамках проєкту: прес (підбирач) для відходів Mil-Tek H501.

Управління інформаційного забезпечення
діяльності обласної ради