20 вересня 2021

Делегація Закарпатської області бере участь в офіційному візиті до краю Височіна

Четвер, 23 червня 2011, 09:51

22-24 червня закарпатська делегація відвідає чеський край Височіна. Заплановано зустріч з керівництвом крайової адміністрації та народними обранцями, ознайомлення із роботою служби швидкої допомоги, будинку пристарілих, урочисте відкриття павільйону матері та дитини у лікарні міста Тржебіч.

У складі делегації – голова облради Іван Балога, начальник головного управління євроінтеграції ОДА Ернест Нусер, голова постійної комісії облради з питань транскордонного співробітництва Михайло Кічковський, депутати облради Володимир Смоланка, Василь Скрип, Владислав Адам, Хустський міський голова Володимир Кащук, голова Великоберезнянської райради Василь Канюк, координатор благодійного фонду «ВІЗА» в Україні Борис Качур.

Прес-служба облради