21 червня 2021

День відкритих дверей відбувся у Свалявській філії ЗУНУ

Четвер, 3 червня 2021, 17:59

У Свалявській філії Західноукраїнського національного університету (ЗУНУ) сьогодні, 3 червня, відбувся День відкритих дверей. Серед запрошених гостей – керуюча справами обласної ради, депутатка крайового парламенту, яка представляє Свалявщину та очолювала районну раду у минулому, 7 скликанні Мирослава Ливч.

Відкриваючи свято в.о директора Свалявської філії ЗУНУ Клара Стегура, насамперед розповіла про історію становлення освітнього закладу, його науково-навчальний процес та фахові можливості щодо здобуття вищої освіти.

Свалявська філія ЗУНУ створена у 2002 році, метою діяльності якої є задоволення потреб регіонального ринку праці у відповідних фахівцях та наближення місця навчання здобувачів вищої освіти до їх місця проживання, зокрема фахівців для роботи у фінансових податкових, контролюючих органах, аудиту, митній службі тощо.

Із 2003 року у філії підготовлено понад 3000 фахівців освітнього ступеня бакалавр та спеціаліста.

Мирослава Ливч, вітаючи присутніх, наголосила на важливості  налагодження співпраці з територіальними громадами краю із метою надання послуг з  підготовки у цьому закладі кваліфікованих фахівців органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади. «Пропоную представникам територіальних громад скористатися пропозиціями та можливостями кадрового, науково-освітнього персоналу університету і використати їх задля підвищення ефективності своєї роботи та на благо громад. У цьому плані є позитивний досвід облради з проведення навчальних семінарів із проектного менеджменту. Тому, вкрай важливим є здобуття молоддю освітніх навичок  із підготовки та супроводу проектів і грантів різних фондів розвитку територій: міжнародного, всеукраїнського, регіонального та муніципального масштабів. І ці знання можна почерпнути тут, у Свалявській філії ЗУНУ», – акцентувала Мирослава Михайлівна.

Філія має потужну навчально-матеріальну базу, науково-педагогічний та технічний персонал тощо.

Сьогодення вимагає особливого підходу та нових пропозицій на ринку праці. Тож, у філії готуватимуть фахівців за новими спеціальностями: публічне управління та адміністрування; управління закладами освіти; соціальна робота (соціальне забезпечення); правоохоронна діяльність; облік і оподаткування; фінанси, банківська справа і страхування; туризм; готельно-ресторанна справа; менеджмент закладів охорони здоров’я.

У навчальному закладі вивчають також можливість налагодження співпраці із Закарпатським угорським інститутом ім. Ференца Ракоці щодо створення Українсько-угорського коледжу економіки і права з метою підготовки молодших бакалаврів.

Пресслужба облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору