Денис Ман привітав закарпатських митників із професійним святом

Заступник голови Закарпатської обласної ради Денис Ман та заступник голови ОДА Ігор Шинкарюк взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Митника України.

«Митна служба, як і наша, державна, День якої нещодавно відзначали, передбачає з честю і гідністю нести це звання, як сказано у наших присягах. Від Вас залежить економічна міць і безпека держави. Добре пам’ятаю, як Закарпатська митниця проводила так званий «дорожній експеримент», коли перевиконання плану йшло на ремонт наших доріг. Ініціатива була хороша, але потім система змінилася, пішли реформи і вони, бачимо, тривають до сьогодні. Я бажаю Вам якнайшвидшого  завершення цих реформ на Вашу користь, щоб настала певна стабільність і вималювався чіткий план дій. Як пересічний закарпатець, запевняю Вас, що люди поважають і шанують вашу роботу, а обласна рада — є вашим надійним партнером. Від депутатського корпусу облради та її голови Олексія Петрова переказую Вам вітання і бажаю професійних успіхів та міцного здоров’я», — звернувся до митників Денис Ман.

Відтак заступник голови Закарпатської облради нагородив ряд працівників Закарпатської митниці відзнаками обласної ради.

Винуватці свята також отримали грамоти і подяки від Закарпатської ОДА, а деякі — ще й підвищення у званнях від керівництва Закарпатської митниці.

Пресслужба Закарпатської обласної ради