Денис Ман: «Закарпатська обласна рада робитиме все можливе, аби закарпатські лікарі почували себе конкурентними, затребуваними та високо оплачуваними»

Print Friendly, PDF & Email

Заступник голови Закарпатської обласної ради Денис Ман, заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, голова комісії з питань охорони здоров’я облради Ольга Олексик та директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Анатолій Пшеничний сьогодні вітали медиків Закарпаття з професійним святом.

«Ми чітко розуміємо, що реформа здоров’я зобов’язує нас геть по-іншому подивитися на проблеми медицини. Так, бюджет Закарпаття не дозволяє вирішити одночасно проблеми системи охорони здоров’я, однак вже зараз ми будуємо обласний перинатальнтй центр, завершуємо будівництво центру нейрохірургії, у територіальних громадах відкриваються сільські амбулаторії. І все це робиться задля вдосконалення системи  надання медичних послуг закарпатцям. Я переконаний, що ця системна робота — важливий крок на зустріч страховій медицині, яка в усіх нас попереду, але для цього всім нам треба добре попрацювати.

Вітаючи вас у цей день, хочеться побажати вам, у першу чергу, здоров’я, бо це — ключове сьогодні, успіхів у всіх починаннях та хай збудуться всі задуми і плани. Закарпатська обласна рада зі свого боку робитиме все можливе, аби закарпатські лікарі почували себе конкурентними, затребуваними та високо оплачуваними», — сказав у вітальному слові з нагоди свята Денис Ман та нагородив відзнаками Закарпатської обласної ради окремих медпрацівників краю.

Пресслужба Закарпатської облради,
фото пресслужби Закарпатської ОДА