- Закарпатська обласна рада - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Денис Ман: «Закарпатська обласна рада робитиме все можливе, аби закарпатські лікарі почували себе конкурентними, затребуваними та високо оплачуваними»

Заступник голови Закарпатської обласної ради Денис Ман, заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, голова комісії з питань охорони здоров’я облради Ольга Олексик та директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Анатолій Пшеничний сьогодні вітали медиків Закарпаття з професійним святом.

«Ми чітко розуміємо, що реформа здоров’я зобов’язує нас геть по-іншому подивитися на проблеми медицини. Так, бюджет Закарпаття не дозволяє вирішити одночасно проблеми системи охорони здоров’я, однак вже зараз ми будуємо обласний перинатальнтй центр, завершуємо будівництво центру нейрохірургії, у територіальних громадах відкриваються сільські амбулаторії. І все це робиться задля вдосконалення системи  надання медичних послуг закарпатцям. Я переконаний, що ця системна робота — важливий крок на зустріч страховій медицині, яка в усіх нас попереду, але для цього всім нам треба добре попрацювати.

Вітаючи вас у цей день, хочеться побажати вам, у першу чергу, здоров’я, бо це — ключове сьогодні, успіхів у всіх починаннях та хай збудуться всі задуми і плани. Закарпатська обласна рада зі свого боку робитиме все можливе, аби закарпатські лікарі почували себе конкурентними, затребуваними та високо оплачуваними», — сказав у вітальному слові з нагоди свята Денис Ман та нагородив відзнаками Закарпатської обласної ради окремих медпрацівників краю.

Пресслужба Закарпатської облради,
фото пресслужби Закарпатської ОДА