Депутата облради відзначили за участь у ліквідації масштабної пожежі

Print Friendly, PDF & Email

Начальник Державної служби з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області Роман Гудак нагородив грамотою депутата облради Ярослава Шукаля за сприяння у гасінні масштабної пожежі, що виникла нещодавно на Ужгородщині.

Як повідомили у ДСНС у Закарпатській області, пожежа, в ліквідації якої рятувальникам допомагав пан Ярослав, це загорання у лісі яке сталося 11 серпня. Впродовж 3 діб рятувальники, лісівники, прикордонники, гвардійці та жителі Дубриничів та прилеглих сіл долали пожежу, яка охопила рекордну площу лісу у 90 гектарів!

Працювала й авіація ДСНС, яка безперебійно скидувала воду на палаючі масиви. Загалом було зроблено понад 70 скидів води.

Ярослав Шукаль долучився до допомоги рятувальникам, надавши у користування екскаватор, що викопав у руслі річки Уж у межах села Мирча заглиблення. Це суттєво допомогло вогнеборцям і пришвидшило гасіння пожежі.

Пресслужба Закарпатської облради