Депутата Закарпатської облради Івана Синетара обрано віце-президентом ІСС Ukraine з відбудови України

Print Friendly, PDF & Email

Важливий напрямок очолив підприємець, громадський діяч та депутат Закарпатської облради Іван Синетар в Українському національному комітеті Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine).

– Проекти з відбудови та відновлення з огляду на сьогоднішню ситуацію в нашій країні – на часі, як ніколи. Йдеться не лише про вузький напрямок власне будівництва, а про вирішення нагальних потреб внутрішніх переселенців, стимулювання економічної привабливості та інвестицій, налагодження контактів у галузі девелопменту на міжнародній арені. Тож попереду багато роботи. Переконаний, наша оновлена та підсилена такою людиною команда буде ще дієвішою, – зазначив Президент ІСС Ukraine Володимир Щелкунов.

Разом з Іваном Синетаром обговорили перші практичні кроки на посаді віце-президента з відбудови України. Новопризначений керівник представив бачення програми діяльності у розрізі короткострокових, середньострокових та довгострокових стратегій. Також розповів, що планує зосередитись, насамперед, на потребах людей, які постраждали через війну, інфраструктурних проектах, залученні інвестицій:

– Першочергове завдання – це вирішення нагальних проблем українців, які були змушені виїхати за межі територій проживання. Зокрема, ремонт тимчасового житла із залученням міжнародних донорських організацій та бізнесу та створення Центрів інтеграції внутрішньо переміщених осіб у різних областях України. Маю чималий досвід у таких проектах, адже з перших днів війни впроваджував їх на Закарпатті, – наголосив Іван Синетар. – Дуже важливим з точки зору розвитку економіки, вважаю стимулювання створення індустріальних парків – маємо приклади, зокрема, і в моєму рідному регіоні. З глобальних цілей, звичайно, налагодження бізнесових контактів на міжнародній арені та тісна співпраця з міжнародними донорами, як поштовх та нові можливості для розвитку країни.

Довідка: Іван Синетар – підприємець, політик, громадський діяч. Депутат Закарпатської обласної ради VIІI скликання. Має дві вищі освіти – спеціальність інженера-експерта і кваліфікацію магістра міжнародних економічних відносин.

На громадських засадах працював радником міського голови Ужгорода та радником голови Закарпатської обласної ради з питань транскордонної співпраці, економічного розвитку та інвестицій. Більше 15-ти років займається приватним підприємництвом у сфері будівництва та девелопменту – зведення житлових будинків, реконструкції та капремонту спортивних та культурно-історичних об’єктів.

“Вдячний за довіру президенту Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати Володимиру Щелкунову та його команді. Разом зможемо більше”, — прокомкентував призначення Іван Синетар.

Довідково:

Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) — перший національний комітет на території країни, створений у 1998 році, і сьогодні об’єднує національні підприємства та компанії-нерезеденти, які представляють великий та середній бізнес. ICC Ukraine — єдина організація, яка отримала статус спостерігача при ООН відповідно до Рішення 71 сесії Генеральної Асамблеї ООН.