15 жовтня 2019

Депутатам облради пропонується внести зміни до Регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей

понеділок, 1 липня 2019, 15:08

Як зазначається в пояснювальній записці до проекту рішення «Про внесення змін до Регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018 ‒ 2021 роки», який вноситься на розгляд депутатів облради, зміни потрібні у зв’язку із необхідністю забезпечення перевезення дітей до закладів оздоровлення та у зворотному напрямку за рахунок зменшення орієнтовних обсягів фінансування згаданої програми, затвердженої рішенням обласної ради від 30.11.2017№ 968.

Збільшення видатків на перевезення здійснюватиметься у межах бюджетних асигнувань, передбачених для реалізації вищевказаної Програми, та не призведе до зменшення фактичної кількості оздоровлених дітей. Реалізація заходів проводитиметься за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених цією Регіональною програмою, i не потребуватиме додаткового фінансування.

Очікується збільшення кількості дітей, охоплених організованими формами оздоровлення та відпочинку, перш за все дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Контроль за виконанням цього рішення пропонується покласти на заступника голови облдержадміністрації та постійні профільні комісії обласної ради з питань: бюджету; освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики.

Виконавчий апарат облради