05 грудня 2019

Депутатів облради об’єднує бажання реально сприяти вирішенню соціальних проблем краю

п`ятниця, 12 квітня 2019, 10:40

На пленарних засіданнях сесій облради депутати завжди підтримують колег, які подають запити щодо поліпшення життя крайової громади чи конкретної людини. Так було і в ході пленарного засідання 14 –ї сесії облради.

Зокрема, заступник голови облради Петро Грицик разом із депутатами Денисом Маном і Андрієм Вишняком у своєму запиті порушили питання про передачу будівлі колишньої аптеки №71 ЗОВО «Фармація» у комунальну власність територіальної громади села Тур’ї Ремети Перечинського району. А депутати від фракції КМКС – про виділення коштів на: реконструкцію даху адміністративної будівлі Бадалівської сільської ради Берегівського району та на продовження капітального ремонту клубу в с. Форнош Мукачівського району.

Запити схвалено і направлено у відповідні інстанції для розгляду. Про результати розгляду депутатів та обласну раду буде інформовано в місячний термін.

Прес-служба облради