23 травня 2019

Депутатська комісія з питань бюджету вивчила матеріали 15-ї сесії облради

вівторок, 14 травня 2019, 17:31

Сьогодні, 14 травня, постійна депутатська комісія облради з питань бюджету, яку очолює Василь Кошеля, провела засідання, на якому розглянула матеріали та проекти рішень, пропоновані до порядку денного 15-ї сесії, яка відбудеться 16 травня.

Активно відбулось обговорення проектів рішень, які стосувалися внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік, з яких інформували директор департаменту фінансів ОДА Петро Лазар та його заступник – Наталія Боркулеш.

Зокрема, вони наголосили, що у проекті рішення враховано додаткові кошти за рахунок субвенції з державного бюджету на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів у сумі 630,0 тис грн, яку розподілено головному розпоряднику коштів обласного бюджету – департаменту освіти і науки ОДА для Свалявського професійного будівельного ліцею на придбання обладнання, матеріалів та устаткування для створення навчально-практичного центру з підготовки робітників.

Також розподілено додатковий обсяг субвенції на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти між бюджетами районів, міст, ОТГ у сумі понад 76, 3 млн грн, із яких: придбання послуг з доступу до інтернету закладів загальної середньої освіти ‒ 36,6 млн грн, придбання персональних комп’ютерів ‒14, 5 млн грн, придбання спецавтомобілів, призначених для надання додаткових психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг працівниками інклюзивно-ресурсного центру ‒ 6, 03 млн грн, придбання шкільних автобусів – 19, 1 млн грн.

Крім того, у межах загального обсягу видатків враховано у проекті рішення перерозподіл призначень за головними розпорядниками коштів обласного бюджету.

Перерозподілено й залишок коштів освітньої субвенції, що утворився на 1 січня 2019 року на оснащення закладів загальної середньої освіти засобами навчання та обладнанням для кабінетів природничо-математичних предметів. Так, зменшено обсяг субвенції Рахівському району на суму 425,4 тис грн та відповідно збільшено Тячівському району з розрахунку наявних відповідних кабінетів.
Детального проаналізовано проекти рішень з питань охорони здоров’я, довкілля, майнових та земельних питань.
Усі пропозиції та доповнення до обговорених проектів рішень узагальнені та внесені до розгляду президії обласної ради, яка відбулася також сьогодні.

Прес-служба облради